ЗАХИСНІ ФУНКЦІЇ І ОСОБЛИВОСТІ


Всебічний захист гарантує комплекс програм

Для захисту Вашої комунікації з розслідувачами Хабардокс використовує комбінацію програм, які надійно шифрують файли, приховують деталі Інтернет з'єднання і захищають інформацію від вилучення.


Анонімність 

Відсутня реєстрація і відстеження особистих даних.

Ви надаєте докази через секретну сторінку, яка приховує Вашу IP-адресу і шифрує дані Інтернет зв'язку. Це відбувається за допомогою браузера Tor.

Дані шифруються та розшифровуються багато разів проходячи через мережу серверів, кожен з яких розшифровує «шар» шифру перед передачею даних наступному вузлу і, зрештою, до журналіста.

Конфіденційність

Ваші дані зашифровані і нам не доступні

Ознайомитись із матеріалами може лише обраний Вами журналіст-розслідувач, який має власний ключ для розшифрування файлів.

Навіть якщо комп'ютер розслідувача буде конфісковано, Ваші листи залишатимуться зашифрованими.


Шифрування End-to-End

Повідомлення шифруються миттєво

Ваші повідомлення і файли шифруються за допомогою програми GlobaLeaks. Шифрування відбувається одразу під час завантаження. Таким чином Ваші листи захищаються від будь-якого несанкціонованого доступу. Ні державні служби, ні приватні компанії, ні адміністратори Хабардокс не мають можливості відстежити повідомлення.

Високі стандарти криптографії

Алгоритми шифрування яким довіряють

Складність шифрування наближене до стандартів, які використовується в оборонній промисловості.

Cтандарти AES та PGP випробувані часом і це робить Хабардокс набагато надійнішим за будь-який 'файлообмінник' чи поштовики.


Безпечні Дата-Центри

 Дані не лише зашифровані, але і важкодоступні фізично

Для безпеки від конфіскації серверу компоненти Хабардокс встановлені на віртуальні машини. Мережа дата-центрів знаходиться за межами України і далеко від Кремля (Амстердам, Сан-Франциско, Нью Йорк, Лондон і Сінгапур).

Повідомлення самознищуються

Не залишається історії листування

Повідомлення автоматично видаляються після завершення терміну дії. Ви отримуєте особистий ключ який дозволяє перевіряти стан опрацювання наданих матеріалів і вести зашифрований чат з розслідувачем.

Детальніше про архітектуру захисту Хабардокс.