Шановні журналісти-розслідувачі!

Запрошуємо приєднатись до Хабардокс! 


Особливості та переваги інструменту

Хабардокс безкоштовно надає можливість захистити "джерела", полегшити збір матеріалів і розширити доказову базу антикорупційних розслідувань. 

  • Безпека

Сучасний комплекс програм захищає викривачів корупції, забезпечуючи анонімність, безпеку документів і конфіденційність листування.

Всі надані матеріали від інформаторів автоматично шифруються. Навіть якщо файли будуть перехоплені, прочитати їх буде неможливо.

Листуванні із ‘джерелом’ також шифрується. Інструмент надає можливіть ставити уточнюючі питання і запитувати додаткові матеріали, не компрометуючи особу інформатора. Це вирізняє Хабардокс від файлообмінників чи одноразових електронних листів. Детальніше про захист.

  • Репутація 

Використовуючи Хабардокс, Ви показуєте що дбаєте про безпеку Ваших інформаторів. Це підвищує довіру до вашого видання і заохочує все нових і нових викривачів. Це також заохочує ваших постійних інформаторів надавати більш 'делікатні' документи саме Вам. 

  • Конкурентні переваги 

Світова практика використання аналогічних інструментів доводить їх високу додаткову вартість у розширенні доказової бази проти корупційних справ та збільшення кількості публікацій.*(Журнал "Wired" від 30 грудня 2013 року)

Аналогічні інструменти використовують такі видання як The New Yorker (Strongbox), Forbes (SafeSource), Zeit (Online briefkasten), Al Jazeera (Transparency Unit) а також інституції Європейського Союзу такі як ОЛАФ: управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF), журналістські платформи Голандії (PubLeaks), Сербії і Болгарії (BalkanLeaks), Іспанії (Filtrala) та Італії (MafiaLeaks).


Приєднуйтесь до Хабардокс і захистіть своїх інформаторів!

безкоштовно 

Єдина умова - розмістити на власному ресурсі міні-банер "Надати докази анонімно" який дозволить викривачам надсилати Вам повідомлення.

Будь ласка, при використанні інформації отриманої за допомогою Хабардокс робіть посилання на інструмент у Ваших статтях, сюжетах та сторінках соц мереж.