Важливо! Маєте докази корупції в оборонному секторі?

Листування з НАКО – куленепробивне! 

Відтепер Ви можете безпечно і анонімно повідомляти Незалежний Антикорупційний комітет з питань оборони (#НАКО) про корупційні схеми.  НАКО - це проект міжнародної оранізації Transparency International, що здійснює моніторинг корупції в оборонному секторі України.

Для забезпечення конфіденційності листування НАКО шифрує всі листи і файли за допомогою високих стандартів криптографії Хабардокс.

Cтандарти AES та PGP випробувані часом і роблять Хабардокс надійнішим за будь-який 'файлообмінник' чи поштовик. Навіть якщо пошту взламано, листування залишиться зашифрованим. Конфіскувати сервер Хабардокс також дуже непросто. Компоненти Хабардокс встановлені на віртуальні машини, а мережа дата-центрів знаходиться за межами України і далеко від Кремля (Амстердам, Сан-Франциско, Нью Йорк, Лондон і Сінгапур).

Серед впливових членів НАКО:

  • Севгіль Мусаєва, головний редактор видання «Українська правда» та автор розслідувань для Reuters, Форбс та Проекту із розслідування корупції та організованої злочинності.
  • Тімоті Еванс, генерал-лейтенант Британської армії, колишній командир Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО).
  • Драго Кос, колишній уповноважений представник з питань боротьби із корупцією у Словенії, колишній голова GRECOта діючий голова робочої групи з питань хабарництва ОЕСР.
  • Джеймс Вассерстром, колишній голова наглядової ради комунальних підприємств Місії ООН у Косово, старший радник з питань боротьби із корупцією при Посольстві США у Кабулі, стратегічний радник та керівник напрямку боротьби із корупцією, Спеціальний генеральний інспектор США з реконструкції Афганістану.

Детальніше про НАКО: https://www.nako.org.ua